top of page

„Qualität ist kein Zufall, sie ist immer das Ergebnis intelligenter Anstrengung.“

Unsere Produkte

Unsere Produkte

Progressive Kalıp Nedir ?
 

Progresif kalıp, metal şekillendirme sürecinde kullanılan çoklu istasyonlardan oluşan bir kalıp türüdür. Otomotiv, beyaz eşya ve elektronik gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılır.

Read More

Progressive Kalıplar

Tandem Kalıp Nedir ?

 

Tandem kalıplar, parçaların hassas işlenmesini sağlayan teknik özelliklere sahiptir. İleri teknoloji kullanılarak tasarlanan bu kalıplar, yüksek hassasiyetle parçaların şekillendirilmesini ve ölçülendirilmesini gerçekleştirir.

Read More

Tandem Kalıplar

Transfer Kalıbı Nedir ?

Transfer kalıpları progresif (aşamalı) kalıplara benzer, ancak parça mekanik bir taşıma sistemi ile istasyondan istasyona aktarılır. Esas olarak, parçanın şeritten arındırılması gereken yerlerde kullanılır. Bir transfer kalıbı tek başına bir kalıp veya bir üretim hattı oluşturmak için sıra halinde düzenlenmiş bir dizi kalıp veya makineden oluşabilir.

Read More

Transfer Kalıpları

Um nicht „Ich wünsche“ zu sagen, halten wir uns an die Arbeitssicherheitsregeln

ÇEvre Yönetimi.png

Produktion
Seine Kapazität

Anrufe pro Stunde

104

Feedback eingereicht

22

Durchschnittliches Feedback
per Anruf

21

  • High-Strength Steel up to DP1000 grade,

  • Steel, Stainless Steel and Aluminium sheet material,

  • Production of Stamping dies with CAM-Punch mechanism,

  • Co-design support,

Produktion
Seine Kapazität

Referanslarımız

May Kalıp otomotiv sektörüne yönelik saç metal kalıpları üreticisidir. Amacımız hızlı, yenilikçi fikir ve sonuç odaklı çözümlerle kalıp tasarlamak, üretmek ve müşterilerimize sunmaktır.

May Kalıp otomotiv sektörüne yönelik saç metal kalıpları üreticisidir. Amacımız hızlı, yenilikçi fikir ve sonuç odaklı çözümlerle kalıp tasarlamak, üretmek ve müşterilerimize sunmaktır. Saç Metal kalıplarının analizi, tasarımı ve imalatını yapan firmamız, kuruluş amacı ve bağlamına uygun olarak kalite sistemini en üst düzeye çıkarmak ve müşteri memnuniyetine destek olmak amacıyla aşağıdaki hususlar doğrultusunda kalite politikasını belirlemiştir. Stratejik yönerge. Tandem kalıpları, bir veya birden fazla operasyonun tek istasyonda işlem gördüğü kalıplardır. Bir tandem kalıbı tek başına bir kalıp veya bir üretim hattı oluşturmak için sıra halinde düzenlenmiş bir dizi kalıp veya makineden oluşabilir.

bottom of page